Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra aynı gün içersinde kargo olarak size gönderilir. Tahmini size teslim süresi, satın almış olduğunuz şehrin uzaklığına bağlıdır. Tahmini 1-3 iş gün arasıdır.

Ürünleriniz garantili mi?

Satın almış olduğunuz ürünler fabrikamızda üretilmektedir. Garantisi de vardır.

Ürünü nasıl sipariş edebiliriz?

Havale yada EFT ile ödeme yapmayı tercih ederseniz sitemize üye olmanıza gerek yoktur. Müşteri temsilcilerimizden biri ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Tabiki üye olmak sizin yararınıza olacaktır.

Ürünleri Kredi Kartı ile almak isterseniz sitemize üye olmanız gerekmektedir. Güvenlik nedeni ile ödemelerinize müdahele edemiyoruz, sizden kart bilgilerinizi istemiyoruz. Siteye üye olup gerekli parçaları sepete attıktan sonra ödeme bölümüne gidebilirsiniz.

 

Kargo ücreti kime ait?

dekoris.com.tr' den yapılan alışverişlerde kampanya tutarı haricinde kargo bedeli müşteri tarafından ödenir. Bu tutar anlaşmalı olduğumuz kargolar tarafından indirimli özel tarifelerden teslim esnasında tahsil edilir.

Sipariş edilen ürün ile gelen ürünün farklı olma ihtimali var mıdır?

Sitemizden sipariş ettiğiniz ürün yerine başka ürün gelme ihtimali yoktur. Böyle birşey olduğunda ise ürün değişimi yapılmaktadır.

Ürünün hatalı olması durumunda ne yapmalıyım?

Ürünümüzde hata olma olasılığı çok düşüktür. Fakat hatalı ürün elinize ulaştığı takdirde bize geri gönderdiğiniz de doğru ürün size gönderilecektir.

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

0 549 524 19 86

7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır